Şartlar ve Koşullar

Dosyayukle.org hizmet şartlarına hoş geldiniz. Lütfen hepsini okuyunuz.

Kurallar

Tüm kullanıcılar en az 13 yaşında olmalıdır ve dosyayukle.org hizmetini herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaçlarla kullanmamayı kabul eder. Tüm kullanıcılar, çevrimiçi davranışlarla ilgili yerel yasalara ve telif hakkı yasalarına uymayı kabul etmelidir. dosyayukle.org kişisel kullanım için tasarlanmıştır ve herhangi bir iş kullanımı kesinlikle yasaktır. Tüm kullanıcılar, dosyayukle.org hizmetlerini, telif hakkı yasalarını içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan yasaları ihlal etmek için kullanmamalıdır. Herhangi bir ihlal, dosyayukle.org'un IP Adresiniz için kaydettiği tüm dosyaların derhal silinmesine neden olacaktır.

Tüm kullanıcılar dosyayukle.org'u kendi riskleri altında kullanır, kullanıcılar dosyayukle.org'a yüklenen dosyaların özel olmadığını, başkalarının görüntülemesi için görüntülenebileceğini anlar ve dosyayukle.org kullanıcıları dosyayukle.org'un sorumlu tutulamaz. Web sitesinde yayınlanan içerik ve yine de bu tür materyallere maruz kalabilirsiniz ve dosyayukle.org hizmetini kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Koşullar

- Dosyayukle.org hizmetini herhangi bir sebeple, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.
- Bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır.
- Herhangi bir zamanda herhangi bir sebeple herhangi birine hizmet vermeyi reddetme hakkımız saklıdır.
- Kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz İçeriği içeren İçeriği ve hesapları kaldırma, ancak zorunluluğu yoktur, yasadışı, saldırgan, tehdit edici, hakaret içeren, hakaret içeren, müstehcen veya başka türlü sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Kullanım Koşullarını ihlal edebileceğiz.
- Bir kullanıcının simgelere, suratlara, arkadaş simgelerine, forum avatarlarına, forum rozetlerine, forum imza resimlerine veya web sitesi tasarımı için başka bir grafiğe ev sahipliği yapmak için dosyayukle.org kullandığı tespit edilirse, tüm resimleriniz kaldırılır.

Telif Hakkı Bilgisi

dosyayukle.org, 'kullanıcıları tarafından yüklenen resimler üzerinde hiçbir fikri mülkiyet hakkı olmadığını iddia ediyor.

dosyayukle.org, alınan tüm telif hakkı ihlali hak taleplerini gözden geçirecek ve bu tür yasalara aykırı olarak yüklediği veya dağıtıldığı bulunan dosyaları kaldıracaktır. Geçerli bir iddiada bulunmak için, dosyayukle.org adresine aşağıdaki bilgileri sağlamanız gerekir:

- Telif hakkı sahibinin veya onun adına işlem yapmaya yetkili kişinin fiziksel veya elektronik imzası;
- İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmanın açıklaması;
- İhlal eden materyalin tanımı ve dosyayukle.org'un materyali bulmasına izin vermek için yeterince yeterli bilgi;
- Adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresinizi içeren iletişim bilgileriniz;
- Materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının telif hakkı sahibi, temsilcisi veya kanunu tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi bir inanca sahip olduğunuza dair bir beyan; ve
- Bildirimde yer alan bilgilerin doğruluğunun ve şahitlerin acı ve cezaları altında, telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu beyan.

Talepleriniz bizeŞikayet et sayfamız aracılığıyla gönderilebilir.